Про компанію

В Україні компанія "Інфініті" працює більше 14 років і за цей час стала безперечним лідером в сфері виготовлення пластикових карток. Нашими послугами користуються багато процвітаючих компаній України, а також партнери з інших країн СНД.

Наша компанія має багаторічний досвід виробництва дисконтних, подарункових карт з чіпом EM-Marine і Mifare, а так само рекламних, ідентифікаційних та клубних карток. Основним пріоритетом Infinity є якість, за яким ми стежимо на всіх етапах виробництва.Сьогодні пластикові картки користується популярністю, так як вони набагато спрощують життя людини. Існує кілька типів пластикових карт:

  • дисконтні - це самий улюблений тип всіх "шопоголіків", адже з їх допомогою ви отримуєте величезні знижки в магазинах.
  • платіжні - другий за поширеністю тип пластикових карток, вони, по суті, є аналогом звичайних грошей, однак набагато практичніше, адже шматок пластику зовсім не страшно втратити, так як в будь-який момент ви можете заблокувати картку і ніхто не зможе зняти ваші кошти.
  • ідентифікація особистості - все частіше і частіше з'являються "пластикові" документи, які дають можливість ідентифікувати особу. В Україні це можуть бути перепустки, посвідчення водія або дозвіл на носіння зброї.
  • накопичувальні - це, в принципі, ті ж дисконтні картки, адже їх використовують для програм лояльності, але їх краще віднести до окремого типу. Ці карти є бонусним рахунком, на який щоразу поповнюється відсотком від покупки товару в магазині, який її видав.

Одним словом - пластикові картки переслідують різні цілі, однак в той же час і одну, а саме зробити життя людини набагато комфортніше. Сьогодні існує один міжнародний формат карт ISO 7810 ID-1.

Ми гарантуємо Вам високу якість і прийнятну ціну за свої послуги. Ми пропонуємо виготовлення пластикових карток за новим технологіям та за конкурентною вартості на ринку України і всього СНД. Численні позитивні відгуки та рекомендації від наших партнерів свідчать про непорочне виконання нашої роботи. Для того, щоб замовити друк пластикових карток Вам потрібно лише зв'язатися з нашими консультантами по будь-якому зручному для вас засобу - телефон, Skype, ICQ, електронної пошти.

Ми працюємо практично без вихідних, так як зробивши заявку по одному з перерахованих вище способів - ми вже починаємо роботу над вашим замовленням. Компанія Infinity є безумовним лідером у виготовленні пластикових карток в Україні, а так само займає одне з провідних місць на просторах СНД, тому якщо Ви хочете замовити виробництво пластикових карт - замовляйте у кращих, а саме в Infinity.