Пластиковi картки

Пластикові дисконтні картки виступають в ролі ефективного методу залучення клієнтів. Завдяки своїй естетичності, довговічності і високій якості, такі вироби завоювали популярність в сфері послуг і продажів.
Методи виготовлення пластикових дисконтних карт все вдосконалюються і поліпшуються. Різні технології дають можливість наносити на пластик найнеймовірніші зображення, в тому числі фото. Таким чином дуже зручно друкувати посвідчення, беджі, пропуску. Важлива перевага пластикових документів - вони мають високий рівень захисту від підробки (голограма, УФ свічення, мікро шрифт і т. д.).


Дисконтнi пластиковi картки
Пластикові картки: виготовлення за відмінною ціною в Києві в компанії "Інфініті"!

У нас Ви можете замовити дисконтні карти для Вашого бізнесу. Основний матеріал для друку дисконтних карт - ПВХ-пластик. Переваги пластику: довговічність, міцність, стійкість на знос, презентабельний зовнішній вигляд. Друк на ньому виконується тільки спеціалізованими фарбами, які забезпечують готовому виробу високу естетичність і довговічність.

Лояльне ставлення, професіоналізм, розуміння побажань клієнтів, гнучкість в роботі - все це допомогло нам знайти безліч клієнтів як в Україні, так і за її межами.

Фахівці компанії "Інфініті" завжди проконсультують з усіх питань, пов'язаними з виробництвом пластикових карт, а також підкажуть найбільш підходящий варіант виготовлення саме для Вас. Найприємніше, що доставка в усі регіони України безкоштовно, а тираж пластикових карт друкується в максимально стислі терміни.

Наш центральний офіс знаходиться в місті Києві, куди Ви завжди можете звернутися з питань співробітництва. Також, для Вашої зручності, ми використовуємо всі можливі способи комунікації через інтернет, що дозволяє нашим клієнтам суттєво економити свій час!


Повернутися до списку