Дисконтні картки

Пластикові дисконтні картки виступають в ролі ефективного методу залучення клієнтів. Завдяки своїй естетичності, довговічності і високої якості, такі вироби завоювали популярність у сфері послуг і продажу. Дисконтні пластикові картки є поєднанням високотехнологічного продукту і яскравого дизайнерського рішення. Глянсове або матове покриття, широкий вибір різних відтінків і кольорів, голограми, металізована або перламутрова фарба (шовкотрафарет), тиснення - все це дозволяє надати пластиковим карткам чудовий зовнішній вигляд і ефективно використовувати їх у маркетингових і рекламних цілях. З допомогою подарункових, клубних, дисконтних та інших видів карток можна проводити різноманітні програми лояльності, тим самим підвищуючи прибуток компанії.

Методи виготовлення дисконтних карток все вдосконалюються та покращуються. Різні технології дають можливість наносити на пластик неймовірні зображення, в т. ч. фото. Таким чином дуже зручно друкувати посвідчення, бейджі, перепустки. Важлива перевага пластикових документів - вони володіють високим рівнем захисту від підробки (голограма, УФ світіння, мікрошрифт тощо).

Дисконтні картки: виготовлення за відмінною ціною в Києві в компанії "Інфініті"!

У нас ви можете замовити дисконтні картки для вашого бізнесу. Основний матеріал для друку дисконтних карток - ПВХ-пластик. Перевага пластику: довговічність, міцність, стійкість на знос, презентабельний зовнішній вигляд. Друк на ньому виконується тільки спеціалізованими фарбами, які забезпечують готовому виробу високу естетичність і довговічність.

Лояльне ставлення, професіоналізм, розуміння побажань клієнтів, гнучкість в роботі - все це допомогло нам знайти безліч клієнтів як в Україні, так і за її межами.

Фахівці компанії "Інфініті" завжди проконсультують з усіх питань, пов'язаних з виробництвом пластикових карток, а також підкажуть найбільш підхожий варіант виготовлення саме для Вас. А найприємніше, що доставка в усі регіони України безкоштовна, і тираж пластикових карток друкується в максимально стислі терміни.

Наш центральний офіс знаходиться в місті Києві, куди Ви завжди можете звернутися з питань співробітництва. Також, для Вашої зручності, ми використовуємо всі можливі способи комунікації через інтернет, що дозволяє нашим клієнтам суттєво економити свій час!


Повернутися до списку