Магнітні картки

Виготовлення карток із магнітною смугою - оптимальне рішення між ціною і якістю. Магнітна пластикова картка володіє високим рівнем захисту і дозволяє з високою точністю ідентифікувати свого власника. При цьому, її виробництво, незважаючи на потребу в спеціальному обладнанні, не передбачає значних витрат, тому картка може бути масово задіяна в різних сферах сучасного життя.

Де застосовуються картки з магнітною смугою?

Картки з магнітною смугою чудово адаптовані для багаторазового використання і вже багато років знаходять собі застосування в якості банківських, дисконтних, подарункових карток в банківській сфері, в торгівлі, в охоронній справі.

Запис інформації на магнітній стрічці має вигляд спеціального коду, який зчитується з використанням рідер-апаратури. При цьому колір самої смуги визначає якість і приблизний термін експлуатації. Так, магнітні смуги на картках можуть бути:

  • низькоерцитивними (смуга коричневого кольору);
  • середньоерцитивними;
  • високоерцитивними (смуга має чорний колір).

Останній варіант забезпечує не тільки більш високу якість запису інформації, але і більш високий поріг зносу в процесі експлуатації. Картки з чорною магнітною смугою застосовуються в більшості карток доступу, які мають на увазі багаторазове щоденне використання.

Тут, на сайті infinity.ua, можна зв'язатися з нашими менеджерами і обговорити замовлення необхідного обсягу пластикових карток із магнітною стрічкою різної зносостійкості. Надійне сучасне обладнання та кваліфікований персонал, а також висока оперативність - обов'язкові атрибути нашого сервісу. Ми виготовляємо пробні зразки, забезпечуємо безкоштовну доставку карток по території всієї України, гарантуємо високу якість і довгий термін служби кожної одиниці нашого товару.


Повернутися до списку